Anna Grądziel-Kozyra

TRENERKa W SZKOLE TRENERÓW PROGRESS

Jestem trenerką, specjalistką ds. szkoleń oraz social mediów, pasjonatką myślenia wizualnego.

…Podejście jest tą małą rzeczą, która robi dużą różnicę.

Winston Churchill

Moje doświadczenie

Doświadczenie w trenerstwie zdobywałam już w czasach liceum, kiedy jako wolontariuszka przy Fundacji Nowy Staw w Lublinie organizowałam i prowadziłam szkolenia na wymianach międzynarodowych i debatach wojewódzkich. Po kilku latach pracy jako copywriter, ukończyłam Szkołę Trenerów Progress, a następnie odbyłam półroczny staż zawodowy w tej firmie. Przez ten czas współprowadziłam: jedną z edycji Szkoły Trenerów, szkolenia z umiejętności interpersonalnych, szkolenia z komunikacji pisemnej w social mediach. Prowadziłam szkolenia z myślenia wizualnego dla przyszłych trenerów, co zawiera się również w moich zainteresowaniach. Współorganizowałam Jesienny Festiwal Szkoleń Progress. Łącznie do tej pory zrealizowałam ponad 230 godzin szkoleniowych.

Obecnie pracuję jako trenerka myślenia wizualnego, graficzka oraz specjalistka ds. social mediów w dwóch lubelskich Fundacjach.

Wykształcenie i szkolenia

Studia – Psychologia spec. Psychologia biznesu (w trakcie)

Szkoła Trenerów PROGRESS

Uczestniczyłam w szkoleniach: Rozwój Kompetencji Interpersonalnych, Masterclass: Bloger, Facebook Ads, Marketing Internetowy w praktyce, WordPress – tworzenie stron internetowych, Budowanie marki osobistej, Canva Flat Design Masterclass

Prywatnie

W wolnym czasie lubię zarówno rozwijać swoje umiejętności wizualnego myślenia, jak i oglądać kolejne seriale na Netflixie. Zawsze znajdę dziurę w całym, ale wymyślę także rozwiązanie. Na co dzień wybieram raczej spokój i dobrą książkę niż wyprawy w nieznane.