Anna Grądziel-Kozyra

TRENERKa W SZKOLE TRENERÓW PROGRESS

Jestem trenerką, specjalistką ds. szkoleń oraz social mediów, pasjonatką myślenia wizualnego, copywriterką, przyszłą psycholożką.

…Podejście jest tą małą rzeczą, która robi dużą różnicę.

Winston Churchill

Moje doświadczenie

Doświadczenie w trenerstwie zdobywałam już w czasach liceum, kiedy jako wolontariuszka przy Fundacji Nowy Staw w Lublinie organizowałam i prowadziłam szkolenia na wymianach międzynarodowych i debatach wojewódzkich. Po kilku latach pracy jako copywriter, ukończyłam Szkołę Trenerów Progress, a następnie odbyłam półroczny staż zawodowy w tej firmie. Przez ten czas współprowadziłam: jedną z edycji Szkoły Trenerów, szkolenia z umiejętności interpersonalnych, szkolenia z komunikacji pisemnej w social mediach. Prowadziłam szkolenia z myślenia wizualnego dla przyszłych trenerów, co zawiera się również w moich zainteresowaniach. Współorganizowałam Jesienny Festiwal Szkoleń Progress. Łącznie do tej pory zrealizowałam ponad 230 godzin szkoleniowych.

Wykształcenie i szkolenia

Studia – Psychologia spec. Psychologia biznesu (w trakcie)

Szkoła Trenerów PROGRESS

Uczestniczyłam w szkoleniach: Rozwój Kompetencji Interpersonalnych, Masterclass: Bloger, Facebook Ads, Marketing Internetowy w praktyce, WordPress – tworzenie stron internetowych, Budowanie marki osobistej, Canva Flat Design Masterclass

Prywatnie

W wolnym czasie lubię zarówno rozwijać swoje umiejętności wizualnego myślenia, jak i oglądać kolejne seriale na Netflixie. Zawsze znajdę dziurę w całym, ale wymyślę także rozwiązanie. Na co dzień wybieram raczej spokój i dobrą książkę niż wyprawy w nieznane.