INKUBATOR TRENERÓW PROGRESS

To przestrzeń do dalszego rozwoju dla Absolwentów Szkoły Trenerów PROGRESS.
Pomagamy sobie nawzajem tworzyć unikalny warsztat trenerski.
Jeśli chcesz przećwiczyć swoje pomysły, odkryć nowe metody szkoleniowe,
wymienić się doświadczeniami z innymi trenerami, poznać ludzi z branży – zapraszamy na spotkania!

JAK DZIAŁAMY?

Comiesięczne spotkania
Organizujemy comiesięczne spotkania, w ramach których nawiązujemy kontakty z osobami z branży, dzielimy się doświadczeniami oraz ciekawymi narzędziami i metodami pracy trenera. Na każdym spotkaniu przewidziany jest co najmniej
1,5-godzinny warsztat z konkretnego tematu. Trener prowadzący uzyskuje informacje zwrotne na temat swojego szkolenia, podobnie jak w trakcie superwizji trenerskiej w Szkole Trenerów PROGRESS.
Udostępniamy salę
Nieodpłatnie udostępniamy salę szkoleniową na własne szkolenia trenerów - czy to w zamkniętej, czy otwartej grupie.
Dajemy trenerom przestrzeń na rozwój swojego warsztatu
i przećwiczenie zaproponowanych rozwiązań. Chętnie służymy pomocą w zakresie doradztwa przy tworzeniu programu szkolenia,
a także wspieramy w promocji i rekrutacji uczestników.

Absolwencie

NIE MA CIĘ JESZCZE W NASZEJ GRUPIE NA FACEBOOK`U?

JUŻ ZA NAMI…

#7 Spotkanie – Jak szkolić online? – 23 kwietnia 2020

Na 7 Spotkaniu Trenerów było inaczej niż zwykle – odbywało się ono całkowicie online! Spotkaliśmy się z trenerami Wiesławem Talikiem i Ewą Kalińską-Grądziel na platformie Zoom, aby dowiedzieć się, jak skutecznie i efektywnie szkolić na odległość.

#6 Spotkanie – Gry planszowe na Sali szkoleniowej – 30 stycznia 2020

Na warsztacie trenerka: Daria Makochoń-Gziut zaprezentowała kilka z najlepszych gier planszowych w Polsce. Oprócz zaprezentowania podstawowej zasady gier, trenerka pokazała nam jak można wykorzystać je w inny, bardziej innowacyjny sposób, aby uatrakcyjnić niejedno szkolenie.

 #5 Spotkanie – Jak znaleźć spokój w pędzącym świecie? – 16 grudnia 2019

W trakcie spotkania 5 w ramach Inkubatora Trenerów mieliśmy okazję wyciszyć się przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Na warsztacie rozmawialiśmy o tym, jak być bardziej tu i teraz, jak uspokoić gonitwę myśli i wsłuchać się w swoje ciało oraz o tym jak czuć więcej przyjemnych emocji. Trenerka: Iwona Mosiołek.

#4 Spotkanie – Zasady doboru kolorów we wnętrzach – 28 listopada 2019

Na warsztacie poznaliśmy trochę teorii: koło barw – kolory analogowe, dopełniające, triada kolorów. Dowiedzieliśmy się, jakie są sposoby mieszania kolorów. Dostaliśmy także wskazówki co do stosowania barw w różnych wnętrzach na przykładzie projektu wykonanego w grupach podczas szkolenia. Trenerka: Jolanta Smarż.

#3 Spotkanie – Fotografia na sali szkoleniowej – 29 października 2019

Na 3. spotkaniu Inkubatora Trenerów Progress nauczyliśmy się, jak robić i obrabiać zdjęcia szkoleniowe tak, by przypadkiem nie zdradzić czegoś istotnego. Oprócz tego poznaliśmy sposoby na to, jak profesjonalnie zaprezentować się na zdjęciach w social mediach. Trenerka: Ewelina Smoleń.

#2 Spotkanie – Trudny Klient – 26 września 2019

Na 2 spotkaniu w ramach Inkubatora Trenerów Progress uczestniczyliśmy w 1,5-godzinnym warsztacie prowadzonym przez trenera Krzysztofa Pogodę. Dowiedzieliśmy się, jak postępować i radzić sobie w pracy z trudnym klientem, a także jakie są sposoby na to, aby żaden klient trudny nie był.

#1 Spotkanie – Spotkanie organizacyjne – 29 sierpnia 2019

Rozmawialiśmy o tym, co będziemy robić w ramach Inkubatora, jak się zaangażować i jakie korzyści płyną z tego dla naszych Absolwentów.

TELEFON

+48 736 855 270

EMAIL

inkubator@szkolatrenerow.info

GODZINY PRACY

Pon-Pt: 10:00 – 14:00