Agata Jakuszko-Sobocka

TRENER, FACYLITATOR MYŚLENIA WIZUALNEGO

Jestem psychologiem, trenerem efektywnych notatek wizualnych, profesjonalną ilustratorką konferencyjną i facylitatorką graficzną.

…Lorem Ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis

Od ponad 10 lat prowadzę szkolenia w sektorze biznesowym i edukacyjnym. Najczęściej szkoliłam z zakresu miękkich umiejętności biznesowych, savoir-vivre i dress codu. Od 3 lat specjalizuję się wyłącznie w zagadnieniach związanych z efektywnym przekazywaniem informacji. Mam bogate doświadczenie we współpracy z sektorem administracyjnym i akademickim. Zrealizowałam ok. 2000 godzin warsztatów dla nauczycieli i edukatorów, ponad 3,500 godzin dla przedstawicieli biznesu. Aktualnie realizuję zlecenia dla zróżnicowanych podmiotów w Polsce i za granicą ucząc w jaki sposób efektywnie notować. Poza pracą trenerską, współpracuję z organizatorami najbardziej prestiżowych konferencji na świecie – rysując je na wielometrowych notatkach – na żywo. Aktualnie prowadzę Akademię Sketchnotingu, na której uczy skutecznie notować. Jestem autorką pierwszego w Polsce videokursu w tej tematyce. Często współpracuję z organizacjami pozarządowymi.

Studia magisterskie – psychologia (Katolicki Uniwersytet Lubelski)
Psychology of Entrepreneurship – University of Economics/Prague (Czech Republic)
Kurs trenerski metodą KLANZA
Coach biznesu – Prymus 2010
Mistrz Graphic Recording – Masterclass – Bikablo Institute (Germany)
Graphic Facilitation – Housatonic (Italy)

Jestem przede wszystkim praktykiem – dlatego uczę wyłącznie metodą warsztatową. Aktywnie promuję ideę myślenia wizualnego wykorzystywanego w szkoleniach i biznesie w mediach społecznościowych.

Inspiruję do podnoszenia osobistej efektywności swoje otoczenie. Kocham turnerowski impresjonizm i eksperymentuję z malowaniem kawą. W wolnych chwilach przyrządzam sushi. Spełniona żona, matka, mentorka, projektantka wzornictwa użytkowego.