TRENING INTERPERSONALNY

CERTYFIKOWANI
TRENERZY II°PTP

CO ZYSKASZ?

Trening interpersonalny to szansa na doświadczenie siebie w grupie, przyjrzenie się swoim emocjom i temu, jak budujemy relacje z innymi. Dbamy o to, aby stworzyć atmosferę otwartości. Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo emocjonalne uczestników, szczerość i autentyczność.

Trening interpersonalny skierowany jest do trenerów, nauczycieli, coachów, managerów, psychoterapeutów, psychologów, lekarzy, pracowników socjalnych oraz wszystkich, którzy chcą poszerzyć samoświadomość i rozwinąć swoje kompetencje interpersonalne.

PROCES GRUPOWY
Doświadczysz siły procesu grupowego, pogłębisz świadomość siebie w relacjach z innymi ludźmi
SAMOROZWÓJ
Rozwiniesz umiejętność komunikacji z innymi, identyfikowania i wyrażania emocji, przyjmowania i udzielania informacji zwrotnych
Efekt treningu
Nie tylko odkryjesz swoją rolę w grupie, ale też zyskasz cenne informacje o swoich zasobach i ograniczeniach
Konsultacje
indywidualne
Odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości, a dodatkowo zaplanujemy wspólnie przyszłe cele rozwojowe i sposoby ich realizacji

PROGRAM

Trening Interpersonalny odbywa się w odpowiednio przygotowanej i wyposażonej sali szkoleniowej w centrum Lublina.

Program Treningu Interpersonalnego obejmuje 42 godzin zajęć, w tym:
40-godzinny trening interpersonalny
oraz 2 godziny indywidualnych konsultacji z trenerami prowadzącymi.

DATA: do ustalenia w I poł. 2024 r. (po zebraniu odpowiedniej liczby chętnych)
GODZINY:
środa w godz. 16.00-20.00;
czwartek i piątek w godz. 9.00-20.00,
sobota w godz. 9.00-18.00

Przed treningiem z każdym uczestnikiem odbywają się indywidualne konsultacje dotyczące jego oczekiwań oraz omawiamy kwestie związane z treningiem.

Po treningu również indywidualnie spotykamy się z uczestnikiem – to okazja na wytyczenie ścieżek dalszego rozwoju uczestnika oraz omówienie jego udziału w treningu.

TRENERZY

Ewa Kalińska-Grądziel