Aktualności

Dofinansowanie szkoleń

27 marca 2018
Prezentujemy kilka możliwości uzyskania dofinansowania do kosztów kształcenia w naszej Szkole Trenerów: 1. BUR – Baza Usług Rozwojowych. Dofinansowanie mogą uzyskać osoby prowadzące działalność gospodarczą lub zatrudnione w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach ze wszystkich województw za wyjątkiem mazowieckiego i pomorskiego. Aby skorzystać z takiej formy dofinansowania szkoleń, należy zgłosić się do instytucji, która w…
Czytaj dalej

Kolejne edycje Szkoły Trenerów

22 kwietnia 2018
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Szkoły Trenerów PROGRESS. Po wakacjach ruszamy w Lublinie, Rzeszowie, Białymstoku, Warszawie i Krakowie. Już teraz można się zapisywać. Istnieje też możliwość uzyskania dofinansowania do 80% kosztów szkolenia,  poprzez Bazę Usług Rozwojowych. ZAPRASZAMY!
Czytaj dalej

Certyfikat Jakości

21 marca 2018
Z dumą informujemy, że nasze usługi szkoleniowe zostały docenione i otrzymaliśmy Certyfikat Jakości TGLS. Dzięki temu otrzymaliśmy możliwość realizacji szkoleń w ramach Bazy Usług Rozwojowych, dofinansowanych ze środków UE do 80%.  
Czytaj dalej

Karta Dużej Rodziny

30 stycznia 2018
Biznes to dla nas realizacja naszych pasji oraz chęć dzielenia się z innymi naszą wiedzą i doświadczeniem. Ważne są dla nas relacje, zaufanie i autentyczność, a także rozwój naszych Klientów. Jesteśmy też świadomi znaczenia społecznej odpowiedzialności biznesu. Dlatego z dumą informujemy, że przystąpiliśmy do programu Karta Dużej Rodziny. Posiadacze tej Karty otrzymają rabat w wysokości…
Czytaj dalej

Kolejna edycja Szkoły Trenerów w Lublinie

8 listopada 2017
Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji Szkoły Trenerów PROGRESS w Lublinie. Zaczynamy 28 lutego 2018 r. treningiem interpersonalnym. Ostatni zjazd planowany jest w pierwszej połowie lipca. Przy zapisie do 31 grudnia 2017 r. możliwość uzyskania 200 zł zniżki, a przy zapisie wraz ze znajomym – oboje otrzymacie po 200 zł zniżki. Zapraszamy!
Czytaj dalej